Úvod Profil Ponuka Služby Partneri Kontakt
REALITY-MS :: Partneri REALITY-MS :: Partneri


  Spolupráca s bankovými inštitúciami pri zabezpečovaní financovania obchodných prípadov.

 

  Súčasťou rozšírenej ponuky služieb našej realitnej kancelárie je aj spolupráca s bankovými inštitúciami deklarovaná vzájomnými zmluvnými vzťahmi.

     Pre našich klientov sprostredkujeme financovanie jednotlivých obchodných prípadov z ponuky našej realitnej kancelárie prostredníctvom úverov rôzneho typu so zvýhodnenými úrokovými sadzbami a s tým súvisiaci právny servis v zabezpečovaní garancie týchto úverov (konzultácie pri vyhotovovaní záložných zmlúv, zmlúv o zabezpečení záväzku prevodom práva, sprostredkovanie zabezpečenia dokumentov k týmto právnym úkonom, a to doklad o vlastníctve predmetnej nehnuteľnosti, grafická vizualizácia snímku z katastrálnej mapy, geometrické plány na zameranie pozemkov, stavieb, odčlenenie pozemkov, vytyčovacie plány na určenie priebehu hraníc pozemkov, legalizáciu stavieb so zápisom do evidencie nehnuteľností atď.

     Pre svojich zákazníkov ponúkame bezplatné uverejnenie na našej webovej stránke www.realityms.sk. Taktiež pravidelne inzerujeme v lokálnych, ako aj celoslovenských periodikách.

VÚB Tatrabanka OTP
Slovenská sporiteľňa ČSOB

REALITY-MS :: Partneri
ÚVOD : : PROFIL : : PONUKA : : SLUŽBY : : PARTNERI : : KONTAKT
Všetky práva vyhradené (c) 2007 REALITY-MS s.r.o.
Stránka bola vygenerovaná za 0.149844 sekúnd !