Úvod Profil Ponuka Služby Partneri Kontakt
REALITY-MS :: Profil spoločnosti REALITY-MS :: Profil spoločnosti


     Spoločnosť REALITY – MS, s.r.o. bola založená v dôsledku dlhoročných skúseností jej majiteľa s odbornou činnosťou v oblasti majetko-právneho vysporiadania nehnuteľností rôzneho typu, s čím veľmi úzko súvisí vlastnícke právo, ako nedotknuteľné ústavné právo každého vlastníka nehnuteľností.

     Základnou prioritou našej realitnej kancelárie je zachovávanie statusu nedotknuteľnosti ústavného práva vlastníka nehnuteľnosti a zároveň ochrana jeho vlastníckych práv. Prevodom prípadne prechodom týchto vlastníckych práv na nového majiteľa zabezpečuje naša realitná kancelária profesionálnym právnym servisom po dokonalej analýze relevantnosti a pravosti dokladov identifikujúcich vlastnícke právo klienta, čistotu a bezbremennosť týchto dokladov, preverovanie predchádzajúcich titulov nadobudnutia k nehnuteľnostiam a ďalšie dôležité analýzy, ktoré sú potrebné k bezproblémovému uskutočneniu sprostredkovaného obchodu na trhu s nehnuteľnosťami.

     Dôležitým faktorom pri uzatváraní sprostredkovateľskej zmluvy sú referencie o osobe budúceho klienta, hlavne z hľadiska dôveryhodnosti k plneniu zmluvných vzťahov. Pohovor s klientom, vedenie obchodného rokovania, potláčanie príliš emotívnych názorov a nálad, vytváranie atmosféry dôveryhodnosti medzi klientom našej kancelárie a záujemcom o kúpu nehnuteľností v našej ponuke, zabezpečujeme výchovou a vzdelávaním vlastných pracovníkov k etike a k samotnej etikete v obchodovaní s nehnuteľnosťami.

     Pre väčšiu dôveryhodnosť u našich klientov sa spoločnosť v súčasnosti uchádza o členstvo v Národnej asociácii realitných kancelárií Slovenska, pod ktorej logom sa, predpokladáme, zvýšia pozitívne referencie o výsledkoch našej práce.

S radosťou Vás očakávame a sme pripravení poskytnúť Vám naše služby.

JUDr. Miloš SUCHÝ

majiteľ

REALITY-MS :: Profil spoločnosti
ÚVOD : : PROFIL : : PONUKA : : SLUŽBY : : PARTNERI : : KONTAKT
Všetky práva vyhradené (c) 2007 REALITY-MS s.r.o.
Stránka bola vygenerovaná za 0.020867 sekúnd !